EĞİTİMLERİMİZ

Ebeveyn Ehliyeti Programı

Çocuklarımız için iletişime kendimizden başlamamız gerektiğinin farkında mıyız? Çocuğumuz bize ihtiyaç duyduğunda gerçekten "orada olabiliyor muyuz?" Çocuğumuzu yetiştirirken en çok neleri rehber alıyoruz?

Bu soruları kendinize sormaya ve alacağınız cevaplar üzerinde düşünmeye hazır mısınız? Avusturyalı Ebeveyn Eğitim Derneği tarafından geliştirilen “ABC-Ebeveyn Ehliyeti Programı” Hümanistik Psikoloji yaklaşımını ve Şiddetsiz İletişim’i temel alarak ebeveyn- çocuk iletişiminin geliştirilmesi üzerine çalışır. Üç modülden oluşan bu programa ebeveynler ve çocuklarla ilgili branşlarda çalışan herkes katılabilir.
TAMAMLANDI

Çocuklar İçin Felsefe P4C Uygulayıcı Eğitimi Giriş Modülü

Bu eğitim, dünyada Philosophy for Children (P4C) bilinen Çocuklar İçin Felsefe pedagojisini öğrenmek ve deneyimlemek isteyenlere yönelik geliştirilmiş bir eğitmen eğitimidir. Eğitim, aktif öğrenme, katılım, ve uygulamayı ön plana alır. Katılımcıların pedagojiyi bizzat deneyimleyerek öğrenmesi hedeflenmektedir. Bunun yanında pedagojinin teorik temelleri de eğitim boyunca katılımcılara aktarılır.
TAMAMLANDI

Çocuk Yogası Eğitmenliği Sertifika Programı

Çocuk Yogası Eğitmenliği Sertifika Programı Mayıs ayında başlıyor! Çocuk yogası, çocukların bedenlerine dair farkındalık oluşturmayı, beden esnekliğini arttırmayı, konsantrasyonunu geliştirmeyi, nefes teknikleriyle doğru nefes almayı, oyunlar ve hikayeler yoluyla hayal güçlerini zenginleştirmeyi hedefleyen bir alandır. Bu alanda çocukları desteklemek isteyen öğretmenler ve yoga eğitmenleri bu 3 tam günlük eğitime katılabilir.
TAMAMLANDI

Mesleki Gelişim Uzmanlığı Sertifika Programı

Mesleki Gelişim Uzmanlığı Sertifika Programı Modül1 Haziran ayında İstanbul'da başlıyor. Toplam 20 Kişilik kontenjanımız vardır. Kayıt, burs ve diğer detaylar için bağlantıyı tıklayınız.
9-10-11 HAZİRAN
BİZE ULAŞIN
Adres:

Göztepe Mh, Dr. Rıfatpaşa Sk. No:19, 34730 Kadıköy/İstanbul

Telefon:

(0216) 360 23 60